Рокитнянська селищна рада на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим та адміністрація Насташівського ЗЗСО і ДНЗ "Веселка" висловлюють щиру подяку Олексію Григоровичу Прудиусу за підтримку і допомогу закладам.

Сучасні дитячі садочки та школи потребують постійного розвитку. А для розвитку потрібні кошти, яких завжди не вистачає…

Тож за сприяння директора ТОВ "АПК Насташка" Олексія Прудиуса вирішено питання з водопостачання у Насташівському закладі загальної середньої освіти та дитячому навчальному закладі "Веселка". За підтримки мецената пробурено свердловину глибиною 140 м та підведено воду. Окрім цього, тривають ремонтні роботи центрального входу у приміщення ДНЗ "Веселка". Загальна кошторисна вартість даних робіт орієнтовно 480 тис. грн.

"Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати та заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Лише тоді у нас буде гідна зміна, а наші сини й доньки ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні" – зазначив Олексій Григорович.

Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших проблем та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою. Нехай Ваше добро повернеться сторицею та буде гідно оцінене людьми!