СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї ІНФОРМУЄ

про обмеження перебування дітей у вечірній час на вулицях без супроводу дорослих!

Відтак, про що потрібно пам'ятати:

1. Дітям заборонено з 22:00 до 06:00 год. перебувати без супроводу батьків у громадських місцях!

2. Власники закладів розваг та громадського харчування з 22:00 до 06:00 годин мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

3. У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП)!