Питання ремонту доріг у Рокитнянській територіальній громаді знаходяться під особистим контролем селищного голови

Дата: 13.04.2021 10:30

13 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо ремонту та утримування доріг.

На нараді обговорювалось питання щодо обсягів запланованих ремонтів вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах громади. Найближчим часом розпочнеться ремонт доріг невеликої кошторисної вартості, а по тих дорогах, де потребується проведення тендерів – роботи розпочнуться після завершення тендерних процедур.

Також під час наради розглянуто питання про корегування кошторисної документації на будівництво полігону твердих побутових відходів, про розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва кладовища по вулиці Окружній, про організацію збирання та вивозу твердих побутових відходів у Рокитнянській громаді.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, головний спеціаліст юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, директор комунального підприємства селищної ради "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно, директор комунального підприємства селищної ради "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук.