16 Березня, 2021 р., 17:16
Відповідно до доручення Рокитнянського селищного голови, у складі заступника селищного голови Олександра Конопчука, начальника відділу освіти селищної ради Сергія Діренка, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, 16 березня 2021 року, здійснено виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області з метою огляду матеріально-технічної бази закладів освіти, які будуть передані на баланс селищної ради.
16 Березня, 2021 р., 14:44
16 березня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 15.03.2021 № 115 "Про проведення іспиту на заміщення вакантних посад Рокитнянської селищної ради"  в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення таких вакантних посад:  - головного спеціаліста відділу економіки, інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку;  - спеціаліста І категорії служби у справах дітей та сім’ї.
16 Березня, 2021 р., 14:40
У нинішній боротьбі з інфекцією дуже важливою є консолідація зусиль та спільна відповідальність державної, регіональної, місцевої влади, бізнесу, медпрацівників і кожного жителя зокрема, адже тільки так ми зможемо не допустити поширення коронавірусу в країні та нашій громаді.
16 Березня, 2021 р., 10:50
Життя залежить від кисню. І не лише атмосферного, а й медичного. Вірус COVID-19 не відступає, лікарняні ліжка постійно поповнюються новими хворими, яким дуже необхідний рятівний кисень. Наші співгромадяни як ніколи потребують захисту та допомоги. Тож, 15 березня 2021 року, завдяки спільним зусиллям Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та голови благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасичева комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" передано 10 балонів медичного кисню, який допоможе підтримувати життя хворим.
15 Березня, 2021 р., 12:33
15 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
12 Березня, 2021 р., 19:39
12 березня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася шоста сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
12 Березня, 2021 р., 19:21
Відповідно до доручення Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, у складі заступника селищного голови Олександра Конопчука, в.о. начальника культури, молоді та спорту селищної ради Світлани Полив’ян, начальника відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігоря Лалака, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, з 09 – 12 березня 2021 року, здійснено виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області з метою вивчення ситуації з функціонуванням та майновим станом закладів культури, які будуть передані на баланс селищної ради. Члени комісії детально ознайомились з  матеріально-технічною базою закладів та склали відповідні акти. Проблемні питання, що були порушені під час виїзду, взяті під особистий контроль селищного голови та його заступника.
11 Березня, 2021 р., 17:29
11 березня 2021 року, за дорученням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, його заступник Микола Соколовський побував з робочим візитом  у селах: Житні Гори, Ромашки, Телешівка, Шарки. Микола Васильович оглянув у якому стані  знаходяться сільські ФАПи, будинки культури, бібліотеки, школи, дитячі садки, дороги та загальний стан територій сіл, поспілкувався із старостами та разом обговорили цілий ряд соціальних питань.
11 Березня, 2021 р., 14:23
11 березня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради вперше провела свою роботу постійна комісія селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.
10 Березня, 2021 р., 15:48
10 березня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології. На початку засідання методом жеребкування двом учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею 0,10 га в смт Рокитне.