Благодійна допомога для протидії COVID-19

Дата: 16.03.2021 10:50

Життя залежить від кисню. І не лише атмосферного, а й медичного. Вірус COVID-19 не відступає, лікарняні ліжка постійно поповнюються новими хворими, яким дуже необхідний рятівний кисень. Наші співгромадяни як ніколи потребують захисту та допомоги. Тож, 15 березня 2021 року, завдяки спільним зусиллям Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та голови благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасичева комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" передано 10 балонів медичного кисню, який допоможе підтримувати життя хворим.

"Допомагати медичним закладам – це наш обов'язок. Адже, саме від їхнього забезпечення залежить якість та оперативність надання допомоги пацієнтам", - зазначив Юрій Андрійович.

Шановні мешканці та гості громади, будьте обачні! Не нехтуйте заходами безпеки! Бережіть власне життя та життя своїх рідних!