Директор ТОВ "АПК Насташка" передав закладам охорони здоров’я селищної ради захисні маски та рукавички

Дата: 16.03.2021 14:40

У нинішній боротьбі з інфекцією дуже важливою є консолідація зусиль та спільна відповідальність державної, регіональної, місцевої влади, бізнесу, медпрацівників і кожного жителя зокрема, адже тільки так ми зможемо не допустити поширення коронавірусу в країні та нашій громаді.

16 березня 2021 року директор ТОВ "АПК Насташка" Олексій Прудиус передав комунальним некомерційним підприємствам Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" три тисячі захисних масок та тисячу рукавичок.

Вручаючи засоби індивідуального захисту керівникам закладів, Олексій Григорович побажав лікарям Божої допомоги у тяжкій боротьбі за здоров’я людей.

У медустановах подякували небайдужому меценату за жест солідарності, небайдужості  та співвідповідальності за непросту ситуацію, спричинену поширенням вірусної інфекції.

Будьте здорові і бережіть себе!