Виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я
Відповідно до доручення Рокитнянського селищного голови, у складі заступника селищного голови Олександра Конопчука, начальника відділу освіти селищної ради Сергія Діренка, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, 16 березня 2021 року, здійснено виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області з метою огляду матеріально-технічної бази закладів освіти, які будуть передані на баланс селищної ради.
В ході об’їзду члени комісії детально обстежили приміщення навчальних закладів, пришкільних територій, санітарний стан харчоблоків, забезпечення технологічним обладнанням, перевірили організацію роботи з охорони праці, після чого склали відповідні акти.
Комісією відзначено, що завдяки підтримці керівництва громади, плідній роботі колективів закладів освіти, батьків, підприємців, заклади знаходяться в доброму стані.