Виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та охорони здоров’я

Дата: 12.03.2021 19:21

Фото без описуВідповідно до доручення Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, у складі заступника селищного голови Олександра Конопчука, в.о. начальника культури, молоді та спорту селищної ради Світлани Полив’ян, начальника відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігоря Лалака, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, з 09 – 12 березня 2021 року, здійснено виїзд робочої комісії по обстеженню об’єктів закладів культури, освіти та Фото без описуохорони здоров’я на підвідомчі території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області з метою вивчення ситуації з функціонуванням та майновим станом закладів культури, які будуть передані на баланс селищної ради. Члени комісії детально ознайомились з  матеріально-технічною базою закладів та склали відповідні акти. Проблемні питання, що були порушені під час виїзду, взяті під особистий контроль селищного голови та його заступника.