11 березня 2021 року, за дорученням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, його заступник Микола Соколовський побував з робочим візитом  у селах: Житні Гори, Ромашки, Телешівка, Шарки. Микола Васильович оглянув у якому стані  знаходяться сільські ФАПи, будинки культури, бібліотеки, школи, дитячі садки, дороги та загальний стан територій сіл, поспілкувався із старостами та разом обговорили цілий ряд соціальних питань.

Працювати є над чим і перед новоутвореною громадою стоїть одна спільна мета – покращення рівня життя, освіти та благоустрою. Для досягнення позитивних змін потрібно багато і сумлінно працювати на всіх рівнях, кожному на своєму місці, не бути байдужим та перекладати відповідальність на інших. Усі великі справи починаються з маленьких кроків, однак разом крокувати легше.

Всі нагальні питання, які були підняті під час робочої поїздки, взяті на особистий контроль селищного голови та його заступника.