21 Липня, 2021 р., 18:34
Сьогодні, 21.07.2021, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, провів нараду з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
19 Липня, 2021 р., 18:46
19 липня 2021 року завдяки спільним зусиллям Рокитнянської селищної ради та благодійного фонду "На світанку", голова селищної ради Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та директор фонду Віталій Герасичев  передали амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Острів сучасне медичне обладнання , яке покращить надання спеціалізованої медичної допомоги його жителям.  Аби люди отримували якісні медичні послуги, тут постійно покращують умови, адже жителі сільської місцевості нашої громади заслуговують на якісну та доступну медицину.
19 Липня, 2021 р., 13:39
19 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо стану протипожежної безпеки в закладах загальної середньої і дошкільної освіти та закладах культури громади.
19 Липня, 2021 р., 11:15
Відповідно до Порядку, затвердженого Постановою КМУ № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням» для забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, постраждалі учасники Революції Гідності повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
19 Липня, 2021 р., 11:00
19 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
16 Липня, 2021 р., 09:00
Шановні працівники бухгалтерської сфери громади! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.
15 Липня, 2021 р., 14:10
15 липня минає 2 роки з дня загибелі нашого земляка Лісовола Дмитра Олександровича - старшого солдата Збройних сил України, учасника російсько-української війни (позивний „Гром”).