19 липня 2021 року завдяки спільним зусиллям Рокитнянської селищної ради та благодійного фонду "На світанку", голова селищної ради Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та директор фонду Віталій Герасичев  передали амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Острів сучасне медичне обладнання , яке покращить надання спеціалізованої медичної допомоги його жителям.  Аби люди отримували якісні медичні послуги, тут постійно покращують умови, адже жителі сільської місцевості нашої громади заслуговують на якісну та доступну медицину.

Як зазначив  селищний голова  Юрій Богданов, Рокитнянська громада завжди намагається допомогти медичним закладам та постійно відзивається на прохання про допомогу.

Медперсонал та староста села Леонід Пилипець подякували керівництву громади та  благодійному фонду "На світанку" за подарунок та відзначили, що приємно, коли місцева влада дослухається до потреб медичних установ і ніколи не стоїть осторонь проблемних питань.

"Бажаємо всім жителям громади міцного здоров’я та віри у краще майбутнє а керівництво громади буде й надалі працювати та допомагати у вирішенні важливих питань на благо жителів громади", - зауважив Юрій Андрійович.