Санаторно-курортне лікування учасників АТО

Дата: 19.07.2021 11:15

Фото без описуВідповідно до Порядку, затвердженого Постановою КМУ № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням» для забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, постраждалі учасники Революції Гідності повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для взяття на облік вищезазначені особи, чи їх законний представник подають:

• заяву;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
  • копію відповідного посвідчення, а учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни - також копію військового квитка (за наявності);
  • копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • копію документи, що підтверджує особу.

Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 2, до посадової особи відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради.