Привітання з Днем бухгалтера України

Дата: 16.07.2021 09:00

Шановні працівники бухгалтерської сфери громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Професія бухгалтера завжди визнавалася однією з пріоритетних та вкрай потрібних. Щодня працівники цієї сфери ведуть бухгалтерський облік і складають звітність, здійснюють чіткий контроль за використанням коштів.

Саме ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій нашої громади. Ми поважаємо та високо цінуємо вашу сумлінну та нелегку працю.

У цей святковий день бажаємо вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, мирного неба, енергії та наснаги у досягненні намічених планів та задумів.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради