Виїздна нарада з питань безпеки дорожнього руху та профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму

Дата: 21.07.2021 18:34

Сьогодні, 21.07.2021, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, провів нараду з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

В ході проведення наради була внесена пропозиція щодо контролю маси важко габаритного транспорту який  пересувається дорогами громади, та встановлено загальну допустиму його вагу не більше 24 тонн.

Юрій Андрійович ще раз наголосив, що безпека жителів громади є дуже важливим ключовим питанням селищної ради.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Микола Соколовський, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій цивільного захисту та охорони праці Станіслав Теліуз, депутат Рокитнянської селищної ради Микола Головін, начальник відділу безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в місті Біла Церква, управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції України Богдан Завалецький, начальник управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення ДРР КОДА Олег Жайворонок, головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання та БДР УФ рад Ігор Плевако, заступник начальника відділення Білоцерківського РУП Юрій Антонюк та директор ТОВ «Бушівський кар’єр» Василь Першин.

Також  в  ході  робочої  поїздки  голова  селищної  ради  Юрій Андрійович, заступник селищного голови Микола Соколовський, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій цивільного захисту та охорони праці Станіслав Теліуз відвідали село Телешівка та Телешівський навчальний заклад освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

село Нова Маківка та Маківську початкову школу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

село Запруддя та Запрудянський навчальний заклад Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

де ознайомилися з підготовкою закладів освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.