10 Березня, 2021 р., 13:43
10 березня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 09.03.2021 № 109 "Про зарахування кандидатур для участі в конкурсі по заміщенню вакантної посади Рокитнянської селищної ради"  в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення вакантної посади:  - спеціаліста І категорії загального відділу.
09 Березня, 2021 р., 20:48
09 березня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол  провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
09 Березня, 2021 р., 11:43
09 березня 2021 року Україна відзначає 207-у річницю від дня народження відомого українського поета, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.
09 Березня, 2021 р., 11:39
09 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району.
07 Березня, 2021 р., 12:43
07 березня 2021 року, за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, його заступника Миколи Соколовського та т.в.о. начальника відділення поліції №1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Віталія Мітлицького відбулася нарада щодо контролю за  дотриманням карантинних обмежень жителями Рокитнянської громади.
05 Березня, 2021 р., 11:01
Напередодні Міжнародного жіночого дня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Микола Соколовський та секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко привітали чарівних представниць жіночої статі зі святом жіночності, краси та мудрості 8 березня. За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, доброту, чуйність і щедрість душі, добросовісне виконання службових обов’язків керівництво громади вручило жінкам Подяки Рокитнянської селищної ради, квіти та грошову винагороду.
04 Березня, 2021 р., 17:43
04 березня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова відбулося спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей.
04 Березня, 2021 р., 17:00
04 березня 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з працівниками центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради та інспектором ювенальної превенції проведено рейд  "Діти", метою якого було виявлення бездоглядних дітей, запобігання негативним проявам у дитячому середовищі, профілактики нещасних випадків з дітьми, контролю за створенням у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах належних для повноцінного утримання та виховання дітей.
04 Березня, 2021 р., 16:17
Вже не перший рік триває протистояння на сході України, але жителі Рокитнянської територіальної громади не забувають про своїх воїнів, які захищають рідну землю від російського агресора.
04 Березня, 2021 р., 15:46
04 березня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.