Привітання напередодні Міжнародного жіночого дня

Дата: 05.03.2021 11:01

Напередодні Міжнародного жіночого дня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Микола Соколовський та секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко привітали чарівних представниць жіночої статі зі святом жіночності, краси та мудрості 8 березня. За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, доброту, чуйність і щедрість душі, добросовісне виконання службових обов’язків керівництво громади вручило жінкам Подяки Рокитнянської селищної ради, квіти та грошову винагороду.

Юрій Андрійович щиро подякував прекрасній половині людства за  благородство душі, силу духу,  плідну працю на рідній землі, невтомні руки,  чуйне серце та побажав бути завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму, щоб кожен день був сонячним і радісним, довкола панували любов і гармонія, а в душі розквітали квіти й звучала музика.