Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 09.03.2021 11:39

09 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб: директор комунального підприємства "Рокитневодоканал" Олексій Ніколенко зазначив, що працівниками підприємства планується: заміна насоса в урочищі Сухоліси, ремонт компресора на КОС, заміна запірної арматури. Також Олексій Віталійович повідомив про підготовку підприємства до роботи у весняно-літній період. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук доповів про прибирання прибудинкових територій та вивезення побутових відходів. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно повідомив про складання дефектних актів на проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності в Рокитнянській громаді та про санітарну обрізку дерев вздовж центральних вулиць. Заступник селищного голови Олександр Конопчук доповів про стан забезпечення правопорядку у Рокитнянській громаді. По завершенню наради селищний голова  кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.