Рокитнянська громада надає допомогу бійцям АТО

Дата: 04.03.2021 16:17

Вже не перший рік триває протистояння на сході України, але жителі Рокитнянської територіальної громади не забувають про своїх воїнів, які захищають рідну землю від російського агресора.

04 березня 2021 року, завдяки спільним зусиллями Рокитнянської селищної ради та небайдужих жителів всієї громади, вкотре зібрано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які нині перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. У якості гуманітарного вантажу вдалося зібрати продукти харчування (овочі, крупи, чай, кава, цукор, борошно, домашня консервація, випічка, солодощі) та засоби особистої гігієни. Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов висловив щиру вдячність всім, хто виявив готовність допомогти борцям за суверенну цілісність держави.

Гуманітарний вантаж з Рокитнянської громади в зону проведення АТО буде відправлено 05 березня волонтером Юрієм Виродовим та головою благодійного фонду "На світанку" Віталієм Герасичевим.