09 березня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол  провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

Розглянуто питання про затвердження Програми соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2021-2024 року, про надання дозволу на корегування кошторисної частини робочого проекту "Капітальний ремонт покрівлі Савинецького НВО ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий  садок", про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнянській селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки та інші. В результаті роботи комісії були опрацьовані та внесені пропозиції до проектів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії селищної ради.

У засіданні взяли участь члени комісії, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники організацій, установ, районних служб.

Відеозвіт (частина перша)

Відеозвіт (частина друга)