Покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченка

Дата: 09.03.2021 11:43

09 березня 2021 року Україна відзначає 207-у річницю від дня народження відомого українського поета, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати Генія і Пророка української нації зібралися – Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, директори комунальних підприємств селищної ради та представники засобів масової інформації. В знак глибокої шани представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря. Одна з сокровенних мрій Кобзаря збулася - Україна стала незалежною. Проте нинішній ворог-агресор не дає сповна відчути насолоду від спокою, стабільності, добробуту і незалежності нашої країни. Тож виправдаймо сподівання і тверду віру геніального Кобзаря, поета і художника, громадського діяча і патріота, справжнього символу незалежної України – Тараса Григоровича Шевченка у світле майбуття країни, незламну волю до свободи, миру та єдності!