КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

12 Жовтня, 2021 р., 10:44
Забір крові проводить наша медична сестра Котигорошко Інна.
12 Жовтня, 2021 р., 10:36
Кабінет по забору матеріалу для ПЛР дослідження. Після хвороби та лікування до своїх обов'язків повернулась сестра медична Адіняєва Мар'яна Володимирівна.
01 Жовтня, 2021 р., 11:12
«На сьогодні лише 20% українців 60+ вакциновані від COVID-19 принаймні першою дозою, а повністю вакцинованих — 16,6%. Доступ до вакцини вже є в найбільш віддалених куточках України, а мобільна бригада може приїхати до тих, хто не може самостійно пересуватись. Найважливіше — бажання українців захиститись від небезпечного вірусу», — зазначив Ігор Кузін, заступник міністра — головний державний санітарний лікар України.