КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

28 Вересня, 2021 р., 14:45
Всього з початку року зареестровано 1920 випадків захворюваності на COVID-19, з них 120 діти, що складає 6,2%
28 Вересня, 2021 р., 14:36
Але для пацієнтів, це звичайний собі день, тому проблеми пацієнтів це насамперед.
28 Вересня, 2021 р., 14:33
Вакцина готує ваш організм до боротьби з певною інфекцією, вірусом або хворобою. Вакцини містять неактивні або ослаблені фрагменти патогену, які спричинюють або імітують хворобу.
27 Вересня, 2021 р., 13:48
Дуже важливо для лікарів при лікуванні пацієнтів, мати достовірні аналізи крові та сечі. Наша медична сестра Інна вправно справляється зі своєю роботою.
27 Вересня, 2021 р., 12:40
Кабінет, який за час епідемії covid, знайомий багатьом жителям нашої Рокитнянської громади. Кабінет номер один, що на першому поверсі поліклініки, в якому працівники Центру первинки проводять забір матеріалу на ПЛР - дослідження, трішки змінився.
27 Вересня, 2021 р., 11:08
Вакцинація військових та освітян продовжується...
09 Вересня, 2021 р., 17:52
«Наслідуючи практику розвинутих країн, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного. Тому цього тижня розпочали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами до карантинних норм, аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям», — заявив міністр.