КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

01 Жовтня, 2021 р., 11:12
«На сьогодні лише 20% українців 60+ вакциновані від COVID-19 принаймні першою дозою, а повністю вакцинованих — 16,6%. Доступ до вакцини вже є в найбільш віддалених куточках України, а мобільна бригада може приїхати до тих, хто не може самостійно пересуватись. Найважливіше — бажання українців захиститись від небезпечного вірусу», — зазначив Ігор Кузін, заступник міністра — головний державний санітарний лікар України.
28 Вересня, 2021 р., 14:45
Всього з початку року зареестровано 1920 випадків захворюваності на COVID-19, з них 120 діти, що складає 6,2%
28 Вересня, 2021 р., 14:36
Але для пацієнтів, це звичайний собі день, тому проблеми пацієнтів це насамперед.
28 Вересня, 2021 р., 14:33
Вакцина готує ваш організм до боротьби з певною інфекцією, вірусом або хворобою. Вакцини містять неактивні або ослаблені фрагменти патогену, які спричинюють або імітують хворобу.