КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

11 Серпня, 2021 р., 16:24
Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк продовжує робочі поїздки Білоцерківщиною, під час яких перевіряє організацію роботи центрів вакцинації та пунктів щеплення.
11 Серпня, 2021 р., 15:21
10 серпня мобільна вакцинальна бригада КНП Рокитнянський центр ПМСД, що працює з вакциною проти COVID Пфайзер виробництва Бельгія, прямує до організованих колективів міста Біла Церква.
26 Липня, 2021 р., 13:55
Захворіти на кір ризикують усі – діти та дорослі – яким не робили щеплення. Тоді як специфічних ліків від кору не існує, захворювання можна попередити – вакцинацією.
21 Липня, 2021 р., 14:23
20 липня 2021 року КНП «Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав вакцину Moderna в кількості 1050 доз.