Про функціонування ФАПів нашої громади - під такою назвою пройшла нарада керівництва КНП Рокитнянський центр ПМСД із владою Рокитнянської громади.

Відповідно до вимог наказу МОЗ України від 19.03.2018 р N504 " Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги" первинна медична допомога надається безпосередньо лікарями з надання ПМД. Фінансування надходить від Національної служби здоров'я України ( НСЗУ), орієнтуючись на кількість укладених декларацій ( відповідно до Закону України " Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення"). ФАПи це долікарська допомога, відповідно фінансування на них з НСЗУ не передбачено.

Задля забезпечення медичною допомогою сільських жителів громади та збереження існуючої медичної сільської мережі, зійшлися в думці про утримання та фінансування ФАПів з місцевого бюджету.

Медики Рокитнянської громади, закликають депутатів селищної ради підтримати дане питання, адже здоров'я наших жителів, а особливо сільських жителів, що працювали та працюють на Рокитнянській землі, основним пріоритетом діяльності.