РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Отримані швидкі тести для виявлення антигенів коронавірусу

Дата: 09.02.2022 11:42
Кількість переглядів: 133

Для жителів Рокитнянської громади є хороша новина - відповідно до наказу ДОЗ КОДА про розподіл швидких тестів на Ag до Covid 19, КНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав 38 тисяч таких тестів.

Швидкими тестами найближчим часом будуть забезпечені амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько акушерські пункти громади.

Експрес-тест роблять за процедурою, схожою з ПЛР -тестами, коли за допомогою ватного тампона беруть мазок зі слизової оболонки носа або рота.

Але, на відміну від тесту ПЛР, який роблять від 7 годин до кількох тижнів в Україні, цей експрес-аналіз може бути готовим за 15 хв.

Позитивний результат експрес-тесту говорить про наявність вірусу в організмі людини прямо в цей момент.

Тестування проводиться безкоштовно.