19 Травня, 2023 р., 09:55
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 19 травня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
19 Травня, 2023 р., 09:36
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
18 Травня, 2023 р., 16:14
Фаховий коледж економіки та управління Національної академії статистики,обліку та аудиту (НАСОА) запрошує на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів та вищої освіти за спеціальностями:
15 Травня, 2023 р., 14:54
Сільський зелений туризм, з початком повномасштабного вторгнення рф, сьогодні виконує надважливу роль у волонтерському русі, розміщенні внутрішньо переміщених осіб тощо. При цьому, перебуваючи у невизначеному законодавством стані. Тривають обговорення  різних законопроєктів, деякі з них, у разі їх прийняття, створять ще більше проблем та можуть призвести до занепаду галузі взагалі.
15 Травня, 2023 р., 11:46
З 16 травня 2023 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній ради видаватиметься благодійна допомога від Всеукраїнської асоціації громад, насіння овочевої групи, а саме: редис Селеста F1 10 грам, цибуля Скапіно F1 4 грами, помідор Солеросо F1 20 насінин, капуста білоголова Структон F1 20 насінин внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді та мають домогосподарства з земельною ділянкою для вирощування вищевказаного насіння.
15 Травня, 2023 р., 09:18
До уваги жителів Рокитнянської громади!
13 Травня, 2023 р., 08:20
Військово-морський ліцей імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання юнаків та дівчат, які у цьому році закінчують 9 класів загальноосвітньої школи та яким виповнюється 15-16 років.
10 Травня, 2023 р., 13:43
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 6 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
10 Травня, 2023 р., 10:54
ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» повідомляє про проведення вибухових робіт 11.05.2023 року, в період часу з 8 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.