20 Червня, 2023 р., 20:44
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 1 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
20 Червня, 2023 р., 11:29
ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» повідомляє про проведення вибухових робіт 21.06.2023 року, в період часу з 08 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
20 Червня, 2023 р., 10:18
До уваги жителів Рокитнянської громади!
20 Червня, 2023 р., 10:10
З метою підтримки жіночого підприємництва в Київській області та відзначення ролі жінки в сьогоденні, Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) спільно з міжнародним клубом Woman Business Club та Агентством США з міжнародного розвитку USAID організовує Перший жіночий бізнес-форум «Жіноче лідерство в часи викликів. КИЇВЩИНА» (далі - Форум).
19 Червня, 2023 р., 13:38
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
15 Червня, 2023 р., 11:14
Кагарлицьке відділення АТ «КИЇВОБЛГАЗ» інформує, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводах буде припинено газопостачання до житлових будинків в с. Житні Гори та с. Савинці з 08.00 години 21 червня 2023 року - 18.00 години 30 червня 2023 року.
14 Червня, 2023 р., 08:22
До уваги жителів Рокитнянської громади!
13 Червня, 2023 р., 10:38
12 Червня, 2023 р., 13:18