26 Квітня, 2023 р., 10:15
Білоцерківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє про те, що у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам» (далі – Порядок), зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки № 142-22 від 21.01.2022), з 15.02.2022 викладений у новій редакції.
24 Квітня, 2023 р., 14:21
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
15 Квітня, 2023 р., 11:02
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
14 Квітня, 2023 р., 12:35
До уваги керівників підприємств, установ та організацій Рокитнянської селищної територіальної громади!
14 Квітня, 2023 р., 10:38
Київська обласна служба зайнятості оголошує Місячник професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх батьків.
13 Квітня, 2023 р., 15:57
Керуючись Законом України «Про природно-заповідний фонд» та Постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки» на прохання жителів сіл Стави та Запруддя представниками Громадської організації «ЗАХИСТ МАЛИХ РІЧОК УКРАЇНИ» планується провести дослідження в межах долини річки Горохуватка з метою створення об’єктів природно-заповідного фонду. Також буде проведено моніторинг стану масивів поверхневих вод в межах населених пунктів: с. Запруддя, с. Телешівка, с. Шарки і с. Ольшаниця.
11 Квітня, 2023 р., 16:02
До уваги жителів Рокитнянської громади! Повідомляємо Вам, що 13 квітня 2023 року з 10.00 до 18.00, в Ольшаницькому родовищі гранітів, яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
10 Квітня, 2023 р., 14:19
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України.