05 Червня, 2023 р., 15:56
Необхідність вирішення в умовах воєнного стану комплексу нагальних проблем щодо відновлення інфраструктури, об’єктів цивільного та промислового будівництва населених пунктів України значно актуалізує потребу у кваліфікованих керівниках і службовцях, компетентних у питаннях державного та публічного управління, просторового планування і забудови територій.
01 Червня, 2023 р., 15:29
Відповідно до рішення тридцять восьмої сесії Рокитнянської селищної ради восьмого скликання від 18.05.2023 року № 2417 припиняє свою діяльність юридична особа комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Аптека № 1» шляхом ліквідації.
31 Травня, 2023 р., 15:29
З 01 червня 2023 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній ради видаватиметься благодійна допомога (продуктовий набір) від Благодійної організації «Міжнародне служіння Господнє» внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.
31 Травня, 2023 р., 09:17
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 2 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
31 Травня, 2023 р., 08:11
До уваги жителів Рокитнянської громади!
30 Травня, 2023 р., 17:31
Відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 30.05.2023 № 264 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 1 Рокитнянської селищної ради» на території старостинського округу № 1 Рокитнянської селищної ради буде проведено громадське обговорення шляхом заповнення підписних листів про підтримку кандидатури старости старостинського округу № 1.
23 Травня, 2023 р., 12:06
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 7 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.