13 Квітня, 2023 р., 15:57
Керуючись Законом України «Про природно-заповідний фонд» та Постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки» на прохання жителів сіл Стави та Запруддя представниками Громадської організації «ЗАХИСТ МАЛИХ РІЧОК УКРАЇНИ» планується провести дослідження в межах долини річки Горохуватка з метою створення об’єктів природно-заповідного фонду. Також буде проведено моніторинг стану масивів поверхневих вод в межах населених пунктів: с. Запруддя, с. Телешівка, с. Шарки і с. Ольшаниця.
11 Квітня, 2023 р., 16:02
До уваги жителів Рокитнянської громади! Повідомляємо Вам, що 13 квітня 2023 року з 10.00 до 18.00, в Ольшаницькому родовищі гранітів, яке знаходиться на території Рокитнянської селищної територіальної громади заплановане проведення вибухових робіт.
10 Квітня, 2023 р., 14:19
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України.
05 Квітня, 2023 р., 19:01
Університет Григорія Сковороди в Переяславі - сучасний заклад вищої освіти Київщини, який здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» на денній та заочній формах навчання за державним замовленням, за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб і за рахунок пільгових довгострокових кредитів. Також університет надає можливість отримати освітні послуги на підставі ваучера.
31 Березня, 2023 р., 10:45
Департамент екології та природних ресурсів Київської ОВА нагадує, що на території Київської області діє заборона будь-якої навігації на водоймах. Такі обмеження обумовлені дією правового режиму воєнного стану та діють майже рік.
28 Березня, 2023 р., 12:00
Комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради «Рокитне водоканал» повідомляє, що у зв’язку із проведенням аварійно-відновлювальних робіт на напірному каналізаційному колекторі у центрі селища Рокитне буде відсутнє водопостачання з 05.00 год. до 19.00 год. 30.03.2023 року.
24 Березня, 2023 р., 18:18
Для виконання ремонтних робіт в межах залізничного переїзду 78 км в с.Ольшаниця, в період з 8 год. 00 хв. 28.03.2023 року до 17 год. 00 хв. 31.03.2023 року, буде закрито рух для проїзду транспортних засобів через переїзд.
24 Березня, 2023 р., 13:59
Від 26 березня в Київській області скорочується комендантська година. Відтепер вона діятиме щодня з 00:00 до 05:00. Такі тимчасові обмеження введені розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону.