Вебінар «Як залучати гранти та інвестиції для бізнесу?»

Дата: 07.06.2024 17:32

Фото без опису 13 червня 2024 року об 11:00 год. на платформі ZOOM відбудеться вебінар «Як залучати гранти та інвестиції для бізнесу?», організований Київською обласною державною адміністрацією (Київською обласною військовою адміністрацією) спільно з Агенцією регіонального розвитку Київської області та Агентством інвестиційного розвитку АГРІТ.

Запрошуємо до участі у вказаному заході представників малого та середнього бізнесу Білоцерківського району Київської області.

З метою долучення до заходу необхідно попередньо заповнити Google-form за посиланням: https://forms.gle/55kHn2LHUbXW3j4Z8

Програма спрямована на інформування та підтримку малого та середнього бізнесу Київської області щодо грантових та інвестиційних можливостей, а також ознайомлення підприємців з енергоощадними технологіями.

Тематика вебінарів: Ознайомлення з актуальними державними грантовими програмами, доступними для МСБ в Україні.

1. Практичні поради щодо підготовки конкурентоспроможних грантових заявок та підвищення шансів на отримання фінансування.
  2. Доступні можливості отримання грантової підтримки для розвитку аграрного сектору Київської області.
  3. Переваги впровадження енергоефективних рішень на підприємствах та про доступні програми фінансування.

Формат проведення: вебінари відбуватимуться на платформі ZOOM. Учасники матимуть можливість долучатись до конференції та спілкуватись зі спікерами в режимі онлайн. Для участі у заході передбачається попередня реєстрація.

Спікерами заходів виступлять:

• Віталій Русанов – керівник Агенції регіонального розвитку Київської області;
  • Роман Кушнір -  керівник і засновник Школи розвитку SPE, бізнес-тренер, автор 22 книг;
  • Костянтин Орловський -  голова Агенції інвестиційного розвитку АГРІТ, сертифікований бізнес-тренер ITC ILO;
  • Алла Брушнівська -  бізнес-медіатор, МВА.