09 Червня, 2021 р., 14:23
09 червня 2021 року у залі Рокитнянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань забезпечення спортивних та культурних заходів Рокитнянської територіальної громади медичним персоналом, для надання первинної медичної допомоги під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Конопчука. Під час розгляду даного питання було вирішено заключити договір з КП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».
08 Червня, 2021 р., 16:07
08 червня 2021 року учні закладів загальної середньої освіти Рокитнянської громади долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Рух - це здорово!", започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у рамках святкування Дня захисту дітей.
08 Червня, 2021 р., 16:05
08 червня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів погоджувальну нараду щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
08 Червня, 2021 р., 15:28
08 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом зі своїм заступником Миколою Соколовським з робочим візитом побували в с. Житні Гори, де разом із старостою села оглянули хід виконання ремонтних робіт підпірної стінки з каменю у центрі села та ремонту переходу русла річки Рокита.
08 Червня, 2021 р., 14:42
08 червня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 07.06.2021 № 230 „Про проведення іспиту по заміщенню вакантної посади Рокитнянської селищної ради” в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу селищної ради.
08 Червня, 2021 р., 14:09
08 червня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади під головуванням селищного голови Юрія Богданова. Загалом, в ході засідання роглянуто 39 заяв. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади.
08 Червня, 2021 р., 14:02
07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу нараду з працівниками комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня". В ході наради обговорено стан справ у медичній галузі громади, питання фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладу, стан медикаментозного забезпечення, організацію роботи та проблемні питання медичного закладу.
08 Червня, 2021 р., 13:57
07 червня 2021 року відбувся аукціон по процедурі відкритих торгів на закупівлю послуг з поточного ремонту дороги по вулиці Незалежності в смт Рокитне Київської області. Очікувана вартість закупівлі, оголошена Замовником становила 250,1398 тис. грн. Переможець торгів ПП «АВТОБАН-А.С.А.» під час аукціону запропонував нижчу ціну - 188, 0861 тис. грн. Після завершення періоду оскарження, який триватиме до 18 червня 2021 року, у разі відсутності скарг учасників аукціону, з переможцем торгів буде укладено договір на виконання робіт з поточного ремонту вулиці Незалежності в смт Рокитне та розпочато ремонтні роботи.
08 Червня, 2021 р., 13:41
Відповідно до вимог ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та враховуючи подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області від 04.06.2021 року №03-13/1448/21 Білоцерківська районна рада здійснює перегляд списку присяжних Рокитнянського районного суду Київської області шляхом заміни п’яти осіб, що вибули.
08 Червня, 2021 р., 12:27
У межах робочої поїздки у село Острів, 07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов ознайомився із роботою комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Острів". Під час візиту Юрій Андрійович поспілкувався із директором підприємства Миколою Поночовним та його працівниками щодо нагальних проблем, які виникають в процесі роботи та впливають на якість обслуговування мешканців громади.