Робоча нарада з працівниками КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня"
07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу нараду з працівниками комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня". В ході наради обговорено стан справ у медичній галузі громади, питання фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладу, стан медикаментозного забезпечення, організацію роботи та проблемні питання медичного закладу.
По завершенню наради були відпрацьовані шляхи вирішення проблемних питань та надані відповідні доручення директору КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня".
У нараді взяли участь заступник селищного голови Олександр Конопчук та керівники структурних підрозділів селищної ради.