Продовжується поточний ремонт доріг населених пунктів Рокитнянської селищної ради

Дата: 08.06.2021 13:57

Фото без опису07 червня 2021 року відбувся аукціон по процедурі відкритих торгів на закупівлю послуг з поточного ремонту дороги по вулиці Незалежності в смт Рокитне Київської області. Очікувана вартість закупівлі, оголошена Замовником становила 250,1398 тис. грн. Переможець торгів ПП «АВТОБАН-А.С.А.» під час аукціону запропонував нижчу ціну - 188, 0861 тис. грн. Після завершення періоду оскарження, який триватиме до 18 червня 2021 року, у разі відсутності скарг учасників аукціону, з переможцем торгів буде укладено договір на виконання робіт з поточного ремонту вулиці Незалежності в смт Рокитне та розпочато ремонтні роботи.

Завершено ремонтні роботи з поточного  ремонту вулиць села Запруддя: частини вулиці Жовтнева (від будинку 1 до будинку 35) та Гагаріна (від будинку 1 до будинку 45).

Оголошено про початок процедури закупівлі послуг з ремонту частини дорожнього покриття вулиці Академіка Корольова в селі  Запруддя.  Після завершення періоду подання пропозицій 22 червня 2021 року відбудеться аукціон.