Робоча поїздка керівника громади у село Острів

Дата: 08.06.2021 12:27

У межах робочої поїздки у село Острів, 07 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов ознайомився із роботою комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Острів". Під час візиту Юрій Андрійович поспілкувався із директором підприємства Миколою Поночовним та його працівниками щодо нагальних проблем, які виникають в процесі роботи та впливають на якість обслуговування мешканців громади.

В ході візиту керівник громади поспілкувався із старостою сіл Острів і Троїцьке Леонідом Пилипцем, який в свою чергу повідомив про поточні роботи, що ведуться на території села. Юрій Андрійович мав нагоду оглянути масштаби виконаних робіт, проаналізовано якість благоустрою, перевірено стан доріг, узбіч, тротуарів, зелених насадження тощо. Загалом роботи багато, плани намічені – злагоджена та результативна робота гарантується, адже небайдужість старости до проблем території помітна на ділі.

За підсумками візиту напрацьовано перелік першочергових завдань, вирішення яких покращить якість життя місцевих жителів.