08 червня 2021 року учні закладів загальної середньої освіти Рокитнянської громади долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Рух - це здорово!", започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у рамках святкування Дня захисту дітей. 

Під час урочистого відкриття з привітальним словом до учасників заходу звернулись секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко та заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук, які побажали залишатися активними, енергійними, дотримуватися здорового способу життя, адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Серед проведених заходів найбільше захоплення у дітей викликала танцювальна руханка та низка спортивних майстер-класів з апробацією  різних видів спорту. Жоден із спортивних майстер-класів не вимагав від учасників спеціальної спортивної підготовки, учні завзято брали участь у локаціях з бадмінтону, вільної боротьби, джиу-джитсу, футболу, гандболу, тренажерів, лижеролерів та скандинавської  ходьби.

Також на заходах діти досхочу пригощались морозивом від депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за організацію та проведення заходу працівникам Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників, дитячо-юнацької спортивної школи, центру дитячої та юнацької творчості.

Рух – це здоров’я та максимум позитиву!