08 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом зі своїм заступником Миколою Соколовським з робочим візитом побували в с. Житні Гори, де разом із старостою села оглянули хід виконання ремонтних робіт підпірної стінки з каменю у центрі села та ремонту переходу русла річки Рокита.

На жаль, коштів бюджету Рокитнянської територіальної громади не завжди вистачає на вирішення усіх нагальних проблем. І тут надійною підтримкою стають відповідальні депутати, меценати, які фінансово та організаційно допомагають селам, виділяють кошти на розвиток освіти, культури, спорту, проведення масових заходів та інші потреби територій. Така співпраця вже стала звичною практикою. Але у Житні Горах особливий випадок. Тут знайшли порозуміння і фінансову підтримку від депутатів Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина та Сергія Бусла і меценатів Андрія Лавренка та Миколи Беззубенка, які допомагають місцевій владі дбати про розвиток рідного краю у всіх сферах життєдіяльності.

Приємно знати, що такі люди існують і реально допомагають тим, хто цього потребує. А вдячні земляки впевнені, що завдяки старанням та наполегливості небайдужим депутатам та меценатам їхні нагальні проблеми будуть позитивно вирішені.