15 Лютого, 2022 р., 18:12
15 лютого 2022 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.
15 Лютого, 2022 р., 15:05
Як немає неба без блакиті, як не звучить пісня без мелодії, як не буває мудрості без знань, так і не існує справжнього вчителя без душевної щедрості і людського тепла…
15 Лютого, 2022 р., 13:43
15 лютого 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
15 Лютого, 2022 р., 11:50
14 лютого 2022 року у Міжнародний день дарування книг Рокитнянська Публічна бібліотека отримала від Державної установи Український інститут книги в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек 2021 року 245 назв нових книг на суму 42931 грн. 25 коп.
15 Лютого, 2022 р., 11:46
14 лютого 2022 року, в Міжнародний день дарування книг, активні користувачі бібліотек Рокитнянської громади подарували нам книги із власних колекцій. Це люди з активною громадською позицією, які розуміють, що їхні книги продовжать своє життя і принесуть користь багатьом читачам.
15 Лютого, 2022 р., 08:59
Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:
15 Лютого, 2022 р., 06:57
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни! Шановні земляки!   15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-а річниця виведення військ з Афганістану.