Дата: 15.02.2022 13:43

15 лютого 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

У ході засідання розглянуто 56 питань, а саме: про виконання бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади за 2021 рік; про погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на 2022 рік КП «Рокитне водоканал»; про організацію та проведення у Рокитнянській селищній територіальній громаді призову громадян України на строкову службу у квітні-червні 2022 року; про утворення комісії з питань забезпечення житлом осіб з інвалідністю, внаслідок війни, внутрішньо переміщених осіб, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів сімей загиблих (померлих); про аналіз результатів соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади за 2021 рік; про звіт начальника відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області за 2021 рік та інші.

Також члени виконкому схвалили проект змін до Цільової програми захисту населення і територій Рокитнянської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки; Програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Рокитнянській селищній раді на 2022-2024 роки; рішення «Про затвердження змін до Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, Рокитнянської селищної територіальної громади; рішення «Звіт про виконання заходів Програми соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на 2021-2024 роки у 2021 році»; проект змін до рішення виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради від 13.08.2021 № 223 «Про схвалення проекту Програми та збереження об'єктів комунальної власності Рокитнянської територіальної громади на 2021-2022 роки»; внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації на території Рокитнянської селищної ради Київської області на 2021-2025 роки; затвердили Положення про квартирний облік громадян при виконавчому комітеті Рокитнянської селищної ради та календарний план роботи засідань виконавчого комітету на І півріччя 2022 року.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.