Вдячність за подаровані книги!

Дата: 15.02.2022 11:46

Фото без опису14 лютого 2022 року, в Міжнародний день дарування книг, активні користувачі бібліотек Рокитнянської громади подарували нам книги із власних колекцій. Це люди з активною громадською позицією, які розуміють, що їхні книги продовжать своє життя і принесуть користь багатьом читачам.

ДЯКУЄМО нашим шановним дарувальникам за добру справу, за небайдужість та розуміння того, що бібліотеки потребують нових книг.

Завдяки ВАМ бібліотекам бути, а книги завжди будуть постійними  супутниками, найкращими порадниками у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої людини.

Савинецькій бібліотеці-філії бібліотекар Савинецької гімназії Неля Миколаївна та учні 3 класу подарували книги. До акції також приєднався постійний користувач бібліотеки Інна Павлівна.

В Міжнародний день дарування книг в Запрудянську бібліотеку-філію завітали користувачі з подарунками.

Синявська бібліотека-філія вдячна жителю с. Синява Бойку Віталію Володимировичу за подаровані книги.

Читачами Шарківської бібліотеки-філії було подаровано 80 книг. Зокрема хочемо висловити подяку постійним користувачам за допомогу бібліотеці, а саме, сім’ї Ухатих Анатолію та Тетяні, Бевз Ользі Іванівні.