03 Листопада, 2021 р., 14:27
03 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах загальної середньої освіти з 01 січня 2022 року.
02 Листопада, 2021 р., 18:12
02 листопада 2021 року начальник фінансового управління Рокитнянської селищної ради Людмила Горобець провела нараду із головними розпорядниками бюджетних коштів, розпорядниками нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів Рокитнянської селищної ради.
02 Листопада, 2021 р., 12:30
02 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу нараду із заступником директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Валентиною Жарко.
02 Листопада, 2021 р., 12:00
02 листопада свій день народження святкує життєрадісна, чарівна та добра жінка, мудрий керівник, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра.
02 Листопада, 2021 р., 11:31
Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:
01 Листопада, 2021 р., 14:05
01 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Микола Соколовський та начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська оглянули хід виконання ремонтних робіт покрівлі Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи.
01 Листопада, 2021 р., 12:00
01 листопада 2021 року під керівництвом Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний Будинок культури» відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території реконструкції квартири № 3 та квартири № 11 під салон краси та непродуктовий магазин у будинку № 14 по вул. Першотравнева в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».
01 Листопада, 2021 р., 11:00
01 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та керівниками структурних підрозділів селищної ради.
01 Листопада, 2021 р., 09:20
01 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.