01 листопада 2021 року під керівництвом Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний Будинок культури» відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території реконструкції квартири № 3 та квартири № 11 під салон краси та непродуктовий магазин у будинку № 14 по вул. Першотравнева в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області».

На громадських слуханнях були присутні начальник відділу архітектури та містобудування Ігор Лалак, спеціаліст І категорії відділу архітектури та містобудування Олена Загородня, інспектор відділу архітектури та містобудування Валентина Савчук.

Зазначимо, що громадські слухання відбулися відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555.                      

За результатами громадських слухань висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у протоколі, який у встановлений законом термін буде оприлюднений на офіційному Веб-сайті Рокитнянської селищної ради.