Привітання з Днем залізничника України

Дата: 04.11.2021 06:30

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника України!

Галузь, у якій ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності будуть і надалі запорукою успішного виконання масштабних завдань, пов’язаних з удосконаленням організаційної структури залізничного комплексу, впровадженням прогресивних форм організації транспортного процесу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради