02 листопада свій день народження святкує життєрадісна, чарівна та добра жінка, мудрий керівник, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра.

Привітати зі святом Оксану Олександрівну завітали Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступники селищного голови Микола Соколовський і Олександр Конопчук.

«У цей святковий день прийміть найтепліші слова подяки за гідну працю на благо людей і щирі побажання добра, здоров`я, благополуччя і успіхів у Вашій благородній справі. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!», - зазначив у своєму вітальному слові Юрій Андрійович.

Керівництво громади подякували Оксані Олександрівні за професіоналізм у медичній галузі та увагу до здоров’я мешканців Рокитнянської селищної територіальної громади.