Апаратна нарада із керівниками структурних підрозділів селищної ради

Дата: 01.11.2021 11:00

01 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Під час наради мова йшла про актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, освіти, культури, фінансів. Керівники доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні плани на поточний тиждень.

Також розглянуто питання виконавської дисципліни в структурних підрозділах селищної ради.

Юрій Андрійович звернув увагу на деякі недоліки і наголосив: "Роботи виконано багато, але розслаблятися зарано. Тому продовжуємо плідно працювати".

За результатами наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.