24 Грудня, 2021 р., 14:29
Архівна галузь посідає важливе місце у процесі національного державотворення. Щоденна праця архівістів забезпечує надійне збереження і примноження Національного архівного фонду України. Саме з цих віковічних джерел сучасники черпають знання та досвід розбудови нашої держави.
24 Грудня, 2021 р., 14:00
24 грудня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулася дев'ятнадцята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
23 Грудня, 2021 р., 12:03
ПОРЯДОК ДЕННИЙ 19 сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання:
22 Грудня, 2021 р., 11:15
22 грудня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням заступника селищного голови, заступника голови комісії Олександра Конопчука.
21 Грудня, 2021 р., 15:37
21 грудня 2021 року фахівці відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відзначають 31-у річницю створення ПФУ.
21 Грудня, 2021 р., 15:25
21 грудня 2021 року керівництво Рокитнянської громади привітали колектив Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості з 31-ю річницею створення Державної служби зайнятості.