РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

31-а річниця створення Пенсійного фонду України

Дата: 21.12.2021 15:37
Кількість переглядів: 702

21 грудня 2021 року фахівці відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відзначають 31-у річницю створення ПФУ.

З цієї нагоди Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський привітали колектив зі святом.

«Щоденна ваша сумлінна, професійна, самовіддана праця, доброта, усмішка й теплі слова для людей, які досягли золотої пори життя та потребують допомоги, підтримки і співпереживання – саме ті риси, які притаманні працівникам системи Фонду. У цей святковий день зичимо міцного здоров’я, добробуту, щастя вам та вишим родинам, мирного неба над головою і щирої людської поваги та вдячності», - зазначив у вітальному слові Юрій Андрійович.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію, ініціативність і наполегливість та з нагоди Дня утворення Пенсійного фонду кращих працівників відділу нагороджено Грамотами Рокитнянської селищної ради.