Керівництво громади привітали колектив Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості з річницею створення Державної служби зайнятості

Дата: 21.12.2021 15:25

21 грудня 2021 року керівництво Рокитнянської громади привітали колектив Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості з 31-ю річницею створення Державної служби зайнятості.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський подякували працівникам служби зайнятості, які оперативно реагують на всі процеси, що відбуваються на ринку праці, забезпечують соціальний захист громадян від безробіття, проводять профорієнтаційну роботу, організовують підготовку та перепідготовку фахівців та побажали миру, злагоди, міцного здоров’я, подальшої наснаги у благородній праці, завзяття та оптимізму!

За вагомий внесок у становлення та розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, активну громадську позицію, ініціативність, наполегливість та з нагоди Дня створення Державної служби зайнятості нагороджено Грамотою Рокитнянської селищної ради колектив Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в особі директора Глюзи Лариси Сергіївни.