Зі 100-річчям привітали найстаршу жительку селища Рокитне

Дата: 22.12.2021 16:00

Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої Рокитнянської громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття…

22 грудня 2021 року, в День Святої Анни, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський привітали Семко Ганну Антонівну, яка напередодні відсвяткувала свій 100-річний ювілей.

Незважаючи на свій поважний вік, іменинниця при добрій пам’яті, а тому під час зустрічі Ганна Антонівна охоче ділилася спогадами своїх життєвих сторінок. Дивлячись на цю життєрадісну привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ.

З нагоди поважного ювілейного Дня народження гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, внукам та правнукам.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої» - бажав очільник громади, звертаючись до поважної іменинниці.

Нехай Господь дарує Вам, Ганно Антонівно, ще багато Многих і Благих літ!